Meble Kuchenne

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli kuchennych na indywidualne zamówienia.

Produkujemy meble z frontami prostymi i giętymi – co pozwala efektywnie zagospodarować przestrzeń oraz uzyskać niebanalny efekt wizualny. Bogata kolekcja frezów głębokich oraz płytkich pozwala na stworzenie mebli w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Różnorodność dostępnych kolorów frontów oraz blatów i korpusów pomaga w uzyskaniu wymarzonego klimatu ogniska domowego.

Wykonujemy również różnego rodzaju lady i rampy o finezyjnych kształtach. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – nasi fachowcy pomogą Państwu podczas doboru kolorów i dostosują projekt do potrzeb każdej gospodyni domowej.

Wszystkie meble wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, które posiadają wszelkie atesty i cechują się dużą odpornością na działanie wody, tłuszczy oraż środków chemii gospodarczej.

Fronty MDF – proste lub gięte o grubości od 19mm (w zależności od głębokości frezu) są dostępne w ponad 100 kolorach (imitacja drewna, pastele lub metalizowane)

Laminowane blaty wykonane są z płyty grubości 28 lub 38 mm – są odporne na wysokie temperatury oraz zarysowania.

Korpusy szafek wykonane są z płyty o grubości 18 mm dostępne w 60 podstawowych kolorach. Wyposażamy szafki kuchenne w akcesoria renomowanych firm. Każda szafka kuchenna posiada regulowane nóżki co pozwala zniwelować ewentualne nierówności podłogi. Klient ma wybór pomiędzy cokołem a ozdobnymi nóżkami.

Montujemy wszystkie typy zlewozmywaków – m. in. Narożne, wpuszczane w blat. Wykonujemy zabudowę sprzętu AGD wszystkich firm, także o nietypowych wymiarach.

Wyposażenie dodatkowe – halogeny, kosze obrotowe, kosze cargo, koszyki na wina i wiele innych – ustala się z klientem przed realizacją zamówienia. Meble montowane są  w domu klienta przez naszych doświadczonych montażystów.

Czas realizacji zamówienienia zależy od wielkości i stopnia złożoności projektu oraz od użytych materiałów.

Nasze meble są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, w związku z czym udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Przed zamówieniem sugerujemy odwiedzenie naszej ekspozycji mebli kuchennych. Pozwoli to na zorientowanie się w stosowanych technologiach, materiałach oraz kolorystyce dostępnej w naszym zakładzie. 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone strony internetowe strony internetowe
 
strony internetowe